ob_start_detected

 • 1
 • 2
 • 3

ШТО ПРАВИМЕ?

 • SONY DSC
 • SONY DSC

Yuyao Qidi пластика мувла Фабрика е производител специјализирана за врвен квалитет прилагодено ЦПУ машински делови; Пластични шприц; Метал печат делови и слични собири во Кина, имаме professinal опрема и технички персонал. и Ние обезбеди производство, изработка, заварување и собранието услуги. Сите наши производи се направени и проверени тука во нашата фабрика. Ако ви е потребна комплетно решение може да се земе вашиот концепт и дизајн, прототип, развој, алатка и производство на вашиот производ.

НАШИТЕ УСЛУГИ

 • Квалитет

  Квалитет

  Ние разбираме дека квалитетот е на нашата компанија живот. така што квалитетот е на прво место во нашата компанија. Континуирано подобрување вози нашиот бизнис: Менаџмент Одговорност и отчетност организациски менаџмент ресурси Официјално на продукти Мерка, ги анализира и подобрување на Нашиот развој на производи и производство функции се извршуваат според ISO 9001 системи за квалитет за да се обезбеди дека производите што ги произведуваат се задоволат вашите стандарди за квалитет.
 • Сертификат

  Сертификат

  Нашата фабрика прерасна во Премиер ISO 9001 сертифициран производител на високо квалитетни, ефективни производи, Ние, исто така имаат SGS сертификат од Made-Во Кина.
 • Производител

  Производител

  Професионална производител на персонализирана пластични шприц; ЦПУ обработка делови и метални производи печат околу 10 години. Нашата фабрика се наоѓа во градот Ningbo, Кина. 
Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

WhatsApp Online Chat !