за нас

Yuyao Qidi пластика мувла Фабрика е производител специјализирана за врвен квалитет прилагодено ЦПУ машински делови; Пластични шприц; Метал печат делови и слични собири во Кина, имаме professinal опрема и технички персонал. и Ние обезбеди производство, изработка, заварување и собранието услуги. Сите наши производи се направени и проверени тука во нашата фабрика. Ако ви е потребна комплетно решение може да се земе вашиот концепт и дизајн, прототип, развој, алатка и производство на вашиот производ. Било која од вашите идеја; пример ; цртежи итн Ние ќе ги направи да се случи .. Со цел да ги развиваме нашите странски бизнис, беа регистрирани HK компанија наречена "LUJIEN (Хонг Конг) Limited". Ние сме во потрага очекуваме да соработуваме со вас, Добредојдовте контактирајте со нас.

SONY DSC


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете ѕвезда

WhatsApp Online Chat !