ЦПУ машински компоненти

Краток опис:

Product name: CNC machining parts Material: Stainless steel ; Aluminum ; Brass ; Steel etc; Surface treatment : Zinc plated; Chrome plated;Anodize;Power coat etc. Size: Custom size Process: CNC Machining Appliance Filed: Auto parts ; Electronic products ; household product ; home appliances ; LED lamp parts ; Telescope etc. High quality service: 1     Provide OEM/ODM service 2 Provide professional cnc maching part design and manufacturing service 3 Provide printing/ painting service ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производот : ЦПУ обработка делови

  Материјал:  нерѓосувачки челик; алуминиум; месинг; Челик, итн;

  Површинска обработка Цинк обложен; Хромирани; anodize, моќта капут итн

  Големина:  Прилагодено големина

  Процес: ЦПУ обработка

  Апаратот Поднесе: Авто делови; Електронски производи; апарати за производ; домашни апарати; LED светилка делови; Телескопот итн

  Висок квалитет на услуги:

  1     Обезбеди OEM / ODM услуга
  2 Обезбеди професионална ЦПУ maching дел од дизајн и производство на услуги
  3 Се врши печатење / сликарство услуги
  4 Обезбеди обработка делови собранието услуги
  5 Обезбедување на машинска служба делови пакет
  6 Обезбеди по продажбата на услуги

 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете ѕвезда

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

  WhatsApp Online Chat !