Контактирајте не

Yuyao Qidi пластични садови фабрика

адреса

 Бр.12 HuangJiaXiang патот,

LanJiang Стрит, Yuyao Град

Е-пошта

export.qidi@gmail.com

 

телефон

008613605741887

Факс: 0086057462516851

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме

WhatsApp Online Chat !