Пластичните делови

Краток опис:

Product name: Custom plastic injection part Material: LLDPE/PP/PE/PU/PA/PVC/ABS etc; Color: Assigned color. Size: Custom size Process: Plastic injection molding Appliance Filed: Auto parts ; Electronic products ; household product ; home appliances ; LED lamp parts ; etc. High quality service: 1     Provide OEM/ODM service 2 Provide professional plastic mold design and manufacturing service 3 Provide plastic injection parts molding/ printing/ painting service 4 Provide plastic part...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производот : Прилагодено пластични инекција дел

  Материјал:  LLDPE / ПП / ПЕ / PU / PA / PVC / ABS итн;

  Боја:  Доделени боја.

  Големина:  Прилагодено големина

  Процес: Пластични шприц

  Апаратот Поднесе: Авто делови; Електронски производи; апарати за производ; домашни апарати; LED светилка делови; итн

  Висок квалитет на услуги:

  1     Обезбеди OEM / ODM услуга
  2 Обезбедување на професионален дизајн и производство на пластични садови услуги
  3 Обезбедување на пластични делови инјектирање во калапи / печатење / сликарство услуги
  4 Обезбедување на пластични делови собранието услуги
  5 Обезбедување на пластични делови пакет на услуги
  6 Обезбеди по продажбата на услуги

 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион

  WhatsApp Online Chat !