ob_start_detected

Прилагодено ЦПУ обработка

Нашата фабрика има 10 години на персонализирана ЦПУ обработка искуство, ние обезбеди прецизност ЦПУ Обработувам, фрезови, ЦПУ вртење услуги и додадена вредност на услуги. и одговараат ниски до високи волумен производство на машински делови. А широк спектар на материјали може да се машински, вклучувајќи нерѓосувачки челик, алуминиум, магнезиум, цинк, месинг ...... ние може да им помогне на нашите клиенти во решавање на предизвикувачки проекти ЦПУ машинска ..

Ние ги доставуваме:

 • Општи обработка и мулти-оската ЦПУ обработка

 • Прилагодено направени делови за автомобилската индустрија; оптика; Инженер индустрија; Машини и така натаму 

 • достапни Мала количина

 • Брзо Цитати

 • Превоз за собрание

Ако ви требаат повеќе информации за ЦПУ машинска обработка, ЦПУ вртење и фрезови, Pls контактирајте со нас сега!

 

                                 нашите производи

Ние успешно го заврши многу ЦПУ машинска проекти за клиентите во различни индустрии.


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме

WhatsApp Online Chat !