Пластични шприцоване

Нашата фабрика има 15 години искуство Прилагодено пластични шприц, а ние нудиме широк пластични делови за производство на услуги, од дизајн на производи, развој и производство алатка преку производство и монтажа на готови производи. Ова обезбедува "еден-stop-shop" за дизајн на производи и производство, која го рационализира процесот на добивање на вашиот производ на пазарот.

Мали или големи, тенки или дебели, еден калапи или цели собранија, што може да понуди решение. ние сме во состојба да им служи на потребите на мали до големи клиенти. Обработка на прецизност Инженерните компоненти за голем обем на домашни производи. Овие материјали се:; ABS; ЈП; ПВЦ; ПП; Па; компјутер; PBT; МИЛЕНИК; ПОМ; ПММА; PES; PPS ......

Нашите производствени можности вклучуваат:

• Пластични градежни мувла

• Пластични шприц
• Пластични гас инекција калапи

• Над калапи & Вметни калапи
• Прототипи

• Дизајн на производи
• Пакување и Собранието услуги

А широк спектар на индустрии, вклучувајќи:

• Автомобилски

 • Производи за широка потрошувачка

• Индустриски

• Изградба

• Електроника

• Рекреација

• Медицински

Ние ќе ги претворите своите идеи во достигнувања. Нашата цел е посветена на квалитет и услуга на конкурентна цена.


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

WhatsApp Online Chat !