сузбивање делови

Краток опис:

Product name: Metal stamping parts Material: Stainless steel ; Aluminum ; Brass ; Steel etc; Surface treatment : Zinc plated; Chrome plated;Anodize;Power coat etc. Size: Custom size Process: Stamping ; bending ; Laser cutting Appliance Filed: Auto parts ; Electronic products ; household product ; home appliances ; LED lamp parts ; etc. High quality service: 1     Provide OEM/ODM service 2 Provide professional stamping mold design and manufacturing service 3 Provide printing/ painting ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производот : Метал печат делови

  Материјал:  нерѓосувачки челик; алуминиум; месинг; Челик, итн;

  Површинска обработка Цинк обложен; Хромирани; anodize, моќта капут итн

  Големина:  Прилагодено големина

  Процес: Сузбивање; свиткување; ласерско сечење

  Апаратот Поднесе: Авто делови; Електронски производи; апарати за производ; домашни апарати; LED светилка делови; итн

  Висок квалитет на услуги:

  1     Обезбеди OEM / ODM услуга
  2 Обезбедување на професионален дизајн печат мувла и производство на услуги
  3 Се врши печатење / сликарство услуги
  4 Обезбедување на метал печат делови собранието услуги
  5 Обезбедување на метал печат делови пакет на услуги
  6 Обезбеди по продажбата на услуги

 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни

  WhatsApp Online Chat !