ob_start_detected

 • 1
 • 2
 • 3

ÇFARË BËJMË NE?

 • SONY DSC
 • SONY DSC

Mold Fabrika Yuyao Qidi plastikës është një prodhues i specializuar në të cilësisë së lartë Custom CNC machined pjesë; derdhur plastike injeksion; Metal vulosje pjesë dhe kuvendet lidhura në Kinë, ne kemi pajisje professinal dhe personel teknik. dhe Ne ofrojmë të prodhimit, fabrikimit, saldim, dhe shërbimet e kuvendit. Të gjitha prodhimet tona janë bërë dhe inspektohen këtu në fabrikën tonë. Nëse keni nevojë për një zgjidhje të plotë që ne mund të marrë konceptin tuaj dhe design, prototip, të zhvilluar, mjet dhe prodhimin e produktit tuaj.

SHËRBIMET TONA

 • cilësi

  cilësi

  Ne e kuptojmë cilësia është jeta jonë kompanisë. në mënyrë që cilësia është i parë në kompaninë tonë. Përmirësimi i vazhdueshëm drejton biznesin tonë: Përgjegjësia e Menaxhmentit dhe llogaridhënies Menaxhimit të Burimeve organizative formale Produkt realizimin Masa, Analiza dhe Përmirësimi i zhvillimit të produktit dhe të prodhimit tonë funksionet janë ekzekutuar sipas ISO 9001 Sistemet e cilësisë për të siguruar që produktet ne prodhim të përmbushur standardet tuaja të cilësisë.
 • certifikatë

  certifikatë

  Fabrika jonë ka rritur në një prodhues Kryeministri ISO 9001 të kualitetit të lartë, produkt kosto-efektive, Ne gjithashtu kemi certifikatë SGS nga Made-In Kinë.
 • prodhues

  prodhues

  prodhues i Custom derdhur injeksion plastike; pjesë CNC dhe Metal vulosje e produkteve për 10 vjet. Fabrika jonë ndodhet në qytetin e Ningbo, Kinë. 
Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

WhatsApp Online Chat !