Rreth nesh

Mold Fabrika Yuyao Qidi plastikës është një prodhues i specializuar në të cilësisë së lartë Custom CNC machined pjesë; derdhur plastike injeksion; Metal vulosje pjesë dhe kuvendet lidhura në Kinë, ne kemi pajisje professinal dhe personel teknik. dhe Ne ofrojmë të prodhimit, fabrikimit, saldim, dhe shërbimet e kuvendit. Të gjitha prodhimet tona janë bërë dhe inspektohen këtu në fabrikën tonë. Nëse keni nevojë për një zgjidhje të plotë që ne mund të marrë konceptin tuaj dhe design, prototip, të zhvilluar, mjet dhe prodhimin e produktit tuaj. Çdo të idesë tuaj; mostrës; vizatime etj Ne do t'i bëjë ata të ndodhi .. Me qëllim të zhvillimit të biznesit tonë të huaj, ne kemi regjistruar një kompani HK quajtur "LUJIEN (HK) Limited". Ne po shohim përpara për të bashkëpunuar me ju, Mirë se vini në dhe të na kontaktoni.

SONY DSC


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

WhatsApp Online Chat !