FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Si për taksat e anijeve?

Për të bërë një citat të mirë duhet të jetë i sigurt duke ndjekur gjëra:

 1. Mostra ose Vizatim

 2. Rendit Sasia

Sa kohë ju duhet për të japin kuotën e tyre?

Brenda 3 ditëve të punës pasi të marrë kërkesën me të gjitha detajet e nevojshme

Sa kohë duhet të ketë produkte?

Ajo ndryshon pak në varësi të madhësisë së produktit dhe kompleksitetit të formën e saj dhe sasinë, ne do të japim extact tonë ofrimit herë kur ju merrni citat.

Çfarë të garantoj se ju do t'i bëjë ata aq i mirë sa të bëjmë?

Ne mund të sigurojmë 1-5 copë e mostrave për ju për miratim, në qoftë se cilësia është në rregull, ne do të përpunuar prodhimin pjesa më e madhe. Ne gjithmonë të inspektojë të gjitha spekulim treguar në vizatimet, dhe ne mund të ofrojmë të inspektojë raportin për ju.

Duan të punojnë me ne?


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

WhatsApp Online Chat !