Lajme

 • Ora Post: Jul-10-2017

  Çfarë është Injection derdhur plastike? derdhur plastike injeksion është një teknikë e përdorur në formë plastike në formën e objektit që ju jeni duke synuar për të prodhuar. Gjatë procesit të derdhur injeksion, polimere termoplastik janë injektuar në një zgavër myk. Për ta bërë këtë, fishekëve nga një material janë të nxehtë në mënyrë ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Jul-10-2017

  Cilat janë cnc router Brass Parts? Pjesët tunxh përpunimit kanë disa avantazhe të rëndësishme në krahasim me materiale të tjera të përpunimit. Bronzi kthyer pjesët dhe komponentët janë të qëndrueshme, me kosto-efektive, dhe madje edhe të krijoni një vulë të shtrënguar për pajisje. Përveç kësaj, machining bronzi dhe pjesë të kthyer kanë një të lartë ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Jul-10-2017

  Progressive Stampings Progressive vulosje është një metodë e përpunimit të metaleve që mund të përfshijë punching, coining, lakimi dhe disa mënyra të tjera të modifikimit materialeve metalike të para, e kombinuar me një sistem automatik të ushqyerit. Sistemi ushqyerit shtyn një rrip prej metali (si ajo unrolls nga një spirale) nëpër të gjitha ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: Aug-10-2015

  Pse dhe ku për të përdorur moulds injeksion plastike A myk plastike injeksion është çdo mjet i bërë në tërësi ose në pjesë të një materiali plastike (duke përjashtuar laminates thermosetting industriale), dhe në të cilën plastike kontribuon ndjeshëm në dobi të mjet. Mjetet e tilla shkojnë të gjithë rrugën nga thos ...Lexo më shumë »

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat !