pjesët plastike

Përshkrim i shkurtër:

Product name: Custom plastic injection part Material: LLDPE/PP/PE/PU/PA/PVC/ABS etc; Color: Assigned color. Size: Custom size Process: Plastic injection molding Appliance Filed: Auto parts ; Electronic products ; household product ; home appliances ; LED lamp parts ; etc. High quality service: 1     Provide OEM/ODM service 2 Provide professional plastic mold design and manufacturing service 3 Provide plastic injection parts molding/ printing/ painting service 4 Provide plastic part...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Kushtet e pagesës: T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit : Pjesa Custom plastike injeksion

  Materiali:  LLDPE / PP / PE / PU / PA / PVC / ABS etj;

  Ngjyra:  ngjyrë e caktuar.

  Size:  Madhësia Custom

  Procesi: derdhur plastike injeksion

  Appliance Paraqitur: Auto pjesë; Produktet elektronike; produkt familja; Pajisje shtepiake ; Pjesë LED llambë; etj

  Me cilësi të lartë të shërbimit:

  1     Të ofrojë shërbim OEM / ODM
  2 Sigurojë profesionale dizajn plastike myk dhe të shërbimit të prodhimit
  3 Të sigurojë pjesë plastike derdhur injeksion / Shtypi / shërbim pikturë
  4 Të sigurojë pjesë plastike shërbimin e montimit
  5 Ofrimi i shërbimit plastike pjesë paketë
  6 Të sigurojë pas shitjes shërbimi

 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  WhatsApp Online Chat !