pjesë Press

Përshkrim i shkurtër:

Product name: Metal stamping parts Material: Stainless steel ; Aluminum ; Brass ; Steel etc; Surface treatment : Zinc plated; Chrome plated;Anodize;Power coat etc. Size: Custom size Process: Stamping ; bending ; Laser cutting Appliance Filed: Auto parts ; Electronic products ; household product ; home appliances ; LED lamp parts ; etc. High quality service: 1     Provide OEM/ODM service 2 Provide professional stamping mold design and manufacturing service 3 Provide printing/ painting ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Kushtet e pagesës: T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit : Pjesë Metal vulosje

  Materiali:  çelik inox; alumini; bronzi; Etj çeliku;

  Trajtimi sipërfaqësor zink veshur; Krom kromuar, anodize, pallto me energji elektrike, etj

  Size:  Madhësia Custom

  Procesi: vulosje; lakimi; Laser cutting

  Appliance Paraqitur: Auto pjesë; Produktet elektronike; produkt familja; Pajisje shtepiake ; Pjesë LED llambë; etj

  Me cilësi të lartë të shërbimit:

  1     Të ofrojë shërbim OEM / ODM
  2 Sigurojë profesionale dizajn vulosje myk dhe të shërbimit të prodhimit
  3 Ofrojnë Shtypi / shërbim pikturë
  4 Sigurojë Metal vulosje pjesë e shërbimit kuvendit
  5 Sigurojë Metal vulosje pjesë e shërbimit paketë
  6 Të sigurojë pas shitjes shërbimi

 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  WhatsApp Online Chat !