ob_start_detected

Custom CNC Machining

Fabrika jonë kanë 10 vjet përvojë Custom CNC përpunimit, ne ofrojme Precision CNC Machining, CNC mulliri, Pjesë rrotulluese CNC dhe vlera e shtuar e Shërbimit. dhe kostum të ulët për prodhimin volum të lartë të pjesëve machined. Një shumëllojshmëri të gjerë të materialeve mund të machined, duke përfshirë çelik inox, alumin, magnez, zink, bakër ...... ne mund të ndihmojnë klientët tanë në zgjidhjen sfiduese projekteve CNC ..

Ne furnizimit:

 • machining General & Multi-aks CNC Machining

 • bëra Custom pjesë për industrinë e automobilave; Optika; Industria Engineer; Makineri dhe kështu me radhë 

 • Sasia e vogël në dispozicion

 • Citat Quick

 • Shërbimi i Kuvendit

Nëse keni nevojë për më shumë informacion rreth CNC Machining, CNC kthese dhe mulliri CNC, Pls na kontaktoni tani!

 

                                 Produktet tona

Ne përfunduar me sukses shumë projekte CNC për klientët në një shumëllojshmëri të industrive.


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

WhatsApp Online Chat !