Metal vulosje

Fabrika jonë kanë 10 vjet Metal vulosje pjesë përvojë, Në All-New vulosje, ne projektimin dhe prodhimin e mjeteve me porosi dhe vdesin harton për të përmbushur specifikimet e saktë të aplikimit tuaj. Ne ofrojmë cilësi të lartë,  precision metal vulosje  për pjesët dhe komponentët në shumë industri. Sidomos mbuluar alumini për llambat; neto metalike për makinë tharëse të flokëve ......

Ne furnizimit:

 • stampings të vetme ose stampings progresive

 • stampila Custom metalike për industrinë e lehtë; industria e automobilave; Optika; Makineri dhe kështu me radhë 

 • Sasia e vogël në dispozicion

 • Citat Quick

 • Shërbimi i Kuvendit

Nëse keni nevojë për më shumë informacion në lidhje me pjesët porosi vulosje, Pls na kontaktoni tani!

                                                 Produktet tona

Ne përfunduar me sukses shumë projekte vulosje pjesë për klientët në një shumëllojshmëri të industrive.

 


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

WhatsApp Online Chat !