Injection derdhur plastike

Fabrika jonë kemi 15 vjet Custom plastike derdhur injeksion përvojë, dhe ne ofrojmë një të plotë plastike pjesë shërbim të prodhimit, nga projektimit të produktit, zhvillimin dhe prodhimin mjet nëpërmjet të prodhimit dhe montimit të produkteve të gatshme. Kjo siguron një 'one-stop-shop' për projektimin dhe prodhimin e produktit, i cili riorganizon procesin e gjetjes produktin tuaj në treg.

kuvendet-ne vogla apo të mëdha, të hollë apo të trashë, një derdhur ose gjithë mund të ofrojnë një zgjidhje. ne jemi në gjendje për të shërbyer nevojave të vogël për klientët të mëdha. precision përpunimit engineered komponente të vëllimit të lartë të produkteve vendore. Këto materiale përfshijnë:; ABS; PE; PVC; PP; PA; PC; PBT; PET; POM; PMMA; PES; PPS ......

aftësitë tona prodhuese përfshijnë:

• ndërtimin e plastike myk

• derdhur injeksion plastike
• plastike injeksion gazit derdhur

• Mbi të derdhur dhe të futur derdhur
• Prototypes

• Dizajni i produktit
• Paketimi & Service Kuvendit

Një gamë të gjerë të industrive, duke përfshirë:

• Automotive

 • Mallrat e konsumit

• Industrial

• Ndërtimi

• Elektronikë

• Leisure

• Mjekësor

Ne do të kthehet idetë tuaja në arritjet. Qëllimi ynë është e angazhuar për të cilësisë dhe shërbimit me një çmim konkurrues.


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

WhatsApp Online Chat !